Woski

Aplikacja już od 199 zł.

Wosk to najprostsze z dostępnych zabezpieczeń lakieru i co za tym idzie najmniej trwałe. Produkty nakładane przez nas są woskami syntetycznymi, ale również naturalnymi z 80% Carnauby. Dzięki aplikacji wosku na lakier auto jest zabezpieczone przed promieniowaniem UV oraz zabrudzeniami. Pielęgnacją auta jest łatwiejsza i łatwiej jest oczyścić auto z zanieczyszczeń, a dodatkowo lakier zabezpieczony woskiem dłużej pozostaje świeży i dobrze wyglądający, gdy nie traci koloru.

Rzeczywisty czas, przez który powłoka lakiernicza będzie chroniona woskiem to ok 6 miesięcy. To jak długo wosku utrzyma się na aucie zależy od późniejszej pielęgnacji auta.

Preferujemy aplikację wosków tylko markowych i sprawdzonych producentow takich jak Polytop, czy Soft99.

 

Powłoki ceramiczne chroniące lakier

Aplikacja powłoki już od 999 zł

Najczęściej spotykane są powłoki ceramiczne oraz kwarcowe, których głównym zadaniem jest ochrona lakieru przed czynnikami atmosferycznymi, promieniowaniem UV, brudem oraz przywieraniem owadów. Dodatkowo powłoki ochronne podnoszą hydrofobowość lakieru i przyśpieszają jego osuszanie, a pielęgnacja lakieru jest łatwiejsza i przed dłuższy czas możemy zachować efekt „mokrego lakieru”.

Przy zastosowaniu najprostszych powłok ceramicznych auto pozostaje zabezpieczone przez minimum 2 lata. Możliwe jest też zastosowanie produktów, które pozwolą chronić lakier pojazdu przez 5 lat. Oczywiście, podobnie jak w przypadku wosków, trwałość powłoki lakierniczej zależy od tego w jaki sposób pielęgnowane jest auto.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy FX Protect. Na życzenie klienta możemy na lakier założyć powłokę innego producenta.

Powłoki ceramiczne chroniące felgi

Aplikacja od 300 zł (za komplet 4 kół)

Podobnie jak w przypadku lakieru można też zabezpieczyć felgi. Głównym zadaniem powłok do felg jest ich ochrona przed działaniem soli, wysokich temperatur oraz metalicznych zanieczyszczeń układu hamulcowego, a także promieniowaniem UV. Pielęgnacja felg jest zdecydowanie łatwiejsza, a felgi dłużej pozostają czyste przez co poprawiają wygląd auta.

Ochrona felg w najmniej sprzyjających warunkach trwa minimum 12 miesięcy.

Powłoki zabezpieczające dachy cabrio

Aplikacja i czyszczenie od 250 zł

Przy pomocy impregnatu do dachów można zabezpieczyć dach kabrioleta. Środek zabezpieczający chroni dach przed utratą koloru i podatnością na promieniowanie UV oraz zmniejsza wchłanianie wilgoci i brudu. Wysoki poziom hydrofobowości powoduje, że dach samochodu nie „pije” wody i jest łatwy w pielęgnacji. Poprzed odpowiednią pielęgnację dachu wydłużamy jego żywotność.

Przed zabezpieczaniem dachu jest on dokładnie oczyszczany z brugu, który osiadł. Dobrze przygotowany dach jest zabezpieczony przez okres 6-12 miesięcy.

Powłoki zabezpieczające szyby

Aplikacja od 70 zł

Zadaniem tej powłoki jest przede wszystkim zwiększenie hydrofobowości szyb. Już od prędkości 50-60 km/h woda ucieka z szyby przez co poprawia widoczność jak również zmniejsza się zużycie płynów do spryskiwaczy oraz wycieraczek.

To jeden z łatwiejszych sposobów na podniesienie bezpieczeczeństwa, a zarazem zwiększenie komfortu podróżowania.

"Niewidzialna wycieraczka" powinna zachować swoją skuteczność przez około 12 miesięcy. Wszystko jednak uzależnione jest, podobnie jak w przypadku wosków i powłok ochronnych od tego w jaki sposób prowadzona jest pielęgnacja i gdzie jest najczęściej użytkowana.

 

Ochrona wnętrza

Czyszczenie z impregnacją od 250 zł

Podobnie jak lakier, za pomocą powłok ceramicznych lub kwarcowych można chronić środek pojazdu. Zarówno tapicerkę skórzaną jak i materiałową można zabezpieczyć przed działaniem promieniowania UV, płynów, a także zwiększą odporność na ścieranie.

Odpowiednia pielęgnacja tapicerki skórzanej sprawia, że przez długi czas skóra jest elastyczna przez co nie pęka. Nie powstają też na niej przetarcia, a powstałe zabrudzenia można w łatwy sposób usunąć.

Zazwyczaj tapicerka chroniona jest przez około 6-12 miesięcy.